Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Aktuálně

27.03.2020

Zlínský kraj - změny ve veřejné dopravě od 30.3.2020

V souvislosti s vládním nařízením spočívajícím v omezení pohybu osob v České republice z důvodu zamezení šíření koronaviru bude ve veřejné dopravě s platností od pondělí 30. 3. 2020 do odvolání na všech autobusových regionálních linkách zajišťovaných Zlínským krajem znovu zaveden provoz podle jízdních řádů, které platí o letních prázdninách. „Opětovně tak budou zajištěny i autobusové spoje, které v ranních a večerních hodinách využívají cestující pro cestu do práce a z práce,“ uvedl náměstek hejtmana Pavel Botek, zodpovědný za oblast dopravy. V platnosti však zůstává omezení dálkových spojů. Vybrané dálkové spoje jedoucí do Brna budou zkráceny do Vyškova, ostatní spoje do Brna a Ostravy budou včetně víkendu zrušeny. V železniční dopravě zůstávají v platnosti krizové jízdní řády platné od 24. 3. 2020. Změny ve vyhledávačích spojení, např. IDOS, se projeví nejpozději 30. 3. 2020. Nové jízdní řády s platností od 30. 3. 2020 budou nejpozději od soboty 28. 3. 2020 dostupné také na webovém portálu ID ZK, který spravuje společnost KOVED, viz https://www.id-zk.cz/jizdni-rady.

Detail Aktuality

27.03.2020

Zahradnictví HORTICENTRUM otevřeno

Zahradnictví HORTICENTRUM ve Slušovicích otevřeno pondělí - pátek 8 - 17 hod. sobota 8 - 12 hod. Nabízí zeleninové přísady, stromky, květiny, hnojiva a ostatní.

Detail Aktuality

27.03.2020

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - výjimky obchody a služby

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - výjimky obchody a služby

Detail Aktuality

24.03.2020

Roušky a desinfekce pro občany

Roušky si nově můžete vyzvednout i v našem obchodě nebo na chodbě obecního úřadu, která je přístupná po celý den. Roušky jsou jednotlivě zabaleny a k dispozici jsou i pokyny k nošení a údržbě. Před prvním použitím je potřeba roušky vyprat popř. vyvařit. Na desinfekci potřebujete svoji nádobu. Nalejte si max 0,5 l, ať je dost pro všechny. Chraňte sebe i ostatní, noste roušky!

Detail Aktuality

24.03.2020

Veřejná sbírka Diakonie Broumov

Diakonie Broumov vyhlašuje veřejnou sbírku. Informace najdete v příloze.

Detail Aktuality