Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Aktuálně

02.07.2020

Filmové léto v Neubuzi

V červenci se můžete těšit na letní promítání filmů na fotbalovém hřišti v Neubuzi. Od čtvrtku 23.7. do neděle 26.7. k nám zavítá Kinematrograf bratří Čadíků. Program najdete v příloze. Vstupné dobrovolné.

Detail Aktuality

30.06.2020

SBĚR PAPÍRU

V hlavního vchodu do základní školy je přistaven kontejner na sběr papíru. Děkujeme, že třídíte odpad.

Detail Aktuality

17.06.2020

Nový rezervační systém

Na webu obce naleznete nový rezervační systém, kde si můžete rezervovat akce na víceúčelovém hřišti, ve společenské místnosti a v areálu Myslivna. Vytvoření rezervace podléhá schválení obce. Můžete se také jednoduše podívat, které termíny jsou volné. Doufáme, že se Vám systém bude líbit a zefektivní využívání obecních budov a areálů.

Detail Aktuality

11.06.2020

MěÚ Vizovice - zrušení objednávkového systému

S účinností od 11.6.2020 byl zrušen objednávkový systém na pracovištích MěÚ Vizovice. Své záležitosti mohou občané vyřídit ve stanovených úředních hodinách (viz níže)

Detail Aktuality

01.06.2020

Pomoc Zlínského kraje

Obec Neubuz uzavřela v dubnu 2020 se Zlínským krajem smlouvu o poskytnutí podpory na realizaci projektu nazvaného : „Modernizace jednotky“ v rámci programu „Dotace obcím pro jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí Zlínského kraje“. Zlínský kraj se v ní zavazuje poskytnout obci Neubuz kombinovanou dotaci ve výši max. 200.000,- Kč na vybavení jednotky: motorové kalové čerpadlo, přenosné plovoucí čerpadlo, zásahový žebřík a zásahové obleky, boty a rukavice pro 7 členů zásahové jednotky.

Detail Aktuality