Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Aktuálně

19.05.2022

Bezpečně do školky a školy

Přednáška "Bezpečně do školky a školy, prezentace Centra autosedaček a předání cen výtvarné soutěže žáků MŠ a ZŠ proběhne ve čtvrtek 2.června v 15 hod. v Domě kultury ve Vizovicích. Vstup zdarma.

Detail Aktuality

17.05.2022

Sběr železného šrotu

Hasiči budou v pátek 20.května v odpoledních hodinách sbírat starý železný odpad. Nachystejte ho na viditelné místo. Pokud potřebujete pomoct, kontaktujte Mirka Dubovského tel. 605 527 814.

Detail Aktuality

17.05.2022

Dobročinný knihotrh

Dobročinný knihotrh podpoří Dobročinný obchůdek DOTEK ve Vizovicích.

Detail Aktuality

17.05.2022

Kontejner na papír přestěhován

Kontejner na papír byl z důvodu demolice domu č.p. 21 přestěhován k potoku - splav v Budíně. Můžete zde odevzdávat veškerý papírový odpad. Prosíme, nedávejte do kontejneru celé krabice, ale vždy je rozložte. Celé krabice zabírají moc místa a jsou lehké a doprava do sběrny je nákladná. Děkujeme.

Detail Aktuality

17.05.2022

Seminář "Jak oživit naši obec"

MAS Vizovicko a Slušovicko pořádá ve čtvrtek 19.května v 16:30 hod. ve Vizovicích v zasedací místnosti MAS seminář pro všechny aktivní i budoucí aktivní spoluobčany, vedoucí spolků i ostatní zájemce na téma "JAK OŽIVIT NAŠI OBEC".

Detail Aktuality