V pátek 19. června od 18 hodin si uděláme pohodový podvečer na Vyhlídce Barborka – čeká nás krásný výhled, letní atmosféra, přátelské posezení a společný přípitek při západu slunce. Pitný režim bude zajištěn, přineste něco dobrého na zub, slané i sladké domácí dobroty vítány. Těšíme se.